Дослідження бізнес процесів
Навіщо та як це працює
Бачення ситуації з гори - підхід справжнього гросмейстера
Дослідження бізнес процесів

Кожен бізнес працює за певними правилами та має свою, вже відпрацьовану модель роботи. Бачення цієї моделі може значно відрізнятись в залежності від точки зору. І звичайно, вона різна як для топ-менеджменту, так і для звичайного працівника. Тому, досліджуючи існуючу модель ми додаємо ще одну низку поглядів. Адже маючи значну експертизу в ІТ та бізнес оптимізаціях, набуту за кородоном, ми допомогаємо у прискоренні росту вже працюючого бізнесу. Не важливо чи бізнес знаходиться в стані кризи, чи паузи у масштабуванні, чи на стадії активного росту, наші дослідження допоможуть сформувати наступні стратегічні дії, впровадження яких дадуть значиму активність для компанії.
Оскільки наша мета - покращення бізнес-ситуації в Україні, ми із задоволенням працюємо з компаніями різних масштабів.

Зазвичай в роботі використовується підхід, подібний до лікарського, адже хочемо дізнатись, що болить, турбує, боліло, як справлялись та чим лікувались.

Наступним етапом становиться дослідження та перегляд вже існуючих процесів, консультації щодо оптимізацій та необхідних зміни.
Проставляючи так звані "маячки" на різних етапах бізнес-процесу, ми чітко бачимо поведінку на всіх проміжках та будуємо картину для розуміння того, що всі процеси в бізнесі виконуються, та яка якість їх виконання. Одним із підходів, який часто використовується, є аналітика інцидентів та аномалій, що в поєднанні із зовнішніми факторами (погода, держава, людські вподобання тощо) дає можливість прогнозування та реалізації стратегічних планів

Цей результат ми надаємо як рекомендації до дій, та описуємо етапи, коли буде видно збільшення дохідності при виконанні рекомендованих нами кроків.
Отримати більше інформації
Залишайте контакти, поспілкуємось
Просто поспілкуємось