hyper-jet.io
Технологія реактивної розробки
Вирубка лісу: торгівля Українськими ресурсами за кордон, або аутсорс
Впровадження технічної частини

Зрозумівши модель та роботу бізнесу, обравши стратегію руху, постає питання за вчасним та якісним технічним виконанням та впровадженням. Зараз Україна є однією з провідних держав, які надають ІТ аутсорс послуги за корднон, що доволі сильно повпливало на ринок праці програмістів. На жаль дуже часто трапляються компанії низької якості та підвищеної ціни, що після закінчення проекту, так би мовити, вмивають руки.
Інші ж, відповідальні, коштують досить дорого, як по грошах, так і по часу розробки, адже їхня кваліфікація адаптована під закордонну сферу та розробку технічної частини потрібно починати з нуля.
Реактивна розробка з hyper-jet.io
Виходячи на Український ринок ми були готові до такої задачи, тому спочатку розробили власну платформу - hyper-jet. Вона дозволяє будувати модулі та використовувати вже виготовлені частини коду як пазли, комбінуючи їх у різні бізнес потреби. Таким чином ми обираємо три з трьох (швидкість, якість, вартість), адже гнучкий підхід дає можливість швидко адаптуватись під бізнес модель, вже відтестовані модулі дають гарантію якості, та вартість буде значно нижчою за умови використання вже готових, раніше нами написаних, рішень. При цьому підхід залишається абсолютно індивідуальний та покриває бізнес потреби.
Завдяки нашій розробці та кваліфікації в галузі, ми досягли можливості розробляти індивідуальні продукти будь-якої складності не довше ніж за шість місяців.

Певний час наша компанія також займалась аутсорсинговими розробками за корднон. Це дало змогу побудувати власний продукт та повернути погляд на наш локальний ринок України.
Отримати більше інформації
Залишайте контакти, поспілкуємось
Просто поспілкуємось