OUR COMPANY
В ресторані важливо
|
Anything you've even dreamed about is possible to realise just at the moment when you decided to win.
Foodcore – український додаток, створений, щоб поліпшити комунікацію між закладами та їхніми гостями. Наша мета – підвищити якість послуг у сферах харчування та розваг.

Висвітлення найцікавіших подій України, зручний гід закладами твого міста, концерти, вечірки, тренінги, затишні кафе та вишукані ресторани – все це можна знайти у додатку Foodcore!
Відвідувачам
Не знаєш де і як провести довгоочікувані вихідні? Ми зібрали найцікавіші та найяскравіші події у Foodcore.
Foodcore
Новий безкоштовний додаток для IOS та Android – твій гід розвагами, концертами, освітніми заходами та найбільш незвичайними та смачними закладами Чернівців, Львова та Києва.
Всі події - в твоїй кишені

Більше не треба нишпорити в інтернеті, витрачати дорогоцінний час у чергах біля каси чи дратуватись на завантажених вулицях міста. Запланувати свій вечір просто: увійди в Foodcore, обери місто, дату, захід, забронюй столик або оплати квиток прямо в додатку і вуа-ля – квиток вже в твоєму інбоксі
Це
На майбутнє не лише про події, але нам важливо знати, що ми робимо щось корисне, що ми змінюємо сервіс і змінюємо ставлення людей до нього.
Рестораторам
Конкуренція на ресторанному ринку росте зі швидкістю звуку. Розумний ресторатор усвідомлює, що не достатньо лише смачно годувати гостей, треба, аби про заклад дізнались якомога більше людей.
Quality
Cтворення подій та поширення інформації про них
Support
Продаж квитків безспосередньо в системі
Price
Відгук, який побачить власник
Вартість Foodcore
Для вашого бізнесу
За 1 місяць
  • Публічний профіль закладу
  • Афіша подій
  • Стрічка новин
$20/заклад
Join now
За 12 місяців
  • Публічний профіль закладу
  • Афіша подій
  • Стрічка новин
$16/заклад
Join now