Ідеї потребують втілень
Справжня команда - інструмент для ідей
Наша єдина безпека - це наша здатність до змін
Робота з чендж менеджментом

Зазвичай дослідження процесів та їх впровадження - різні частини роботи. Адже потрібно пам'ятати, що існує людський фактор, який завжди діє непередбачувано. Це суттєво ускладнює впровадження як нових технічних рішень, так і змін до вже існуючих, та навіть адаптацію до нових процесів. Саме тому робота з управлінням змінами потребує відповідального та окремого підходу, а часто може бути навіть складнішою ніж дослідження бізнес процесів або впровадження технічної частини.

Взагалі управління змінами - це відповідальність стосовно задоволення всіх потреб та виконання дій на протязі всього процесу переходу з одного стану бізнесу до іншого. Як правило цим займається команда з декількох осіб з відповідними повноваженнями. Після успішного впровадження проходить передача керма до головного управління бізнесу з інструкціями.
Чітке розуміння самої справи дає можливість сформувати правильні та чіткі цілі та зробити перші конкретні кроки. Надзвичайно важливо показати необхідність даних дій всім працівникам, вказавши кожному роль, яку він буде відігравати у процесі. Необхідно виділити всі перешкоди, що можуть зустрітись на шляху змін, та прибрати їх до початку дій. Швидкі показники результату додадуть впевненості руху та більшої згуртованості команді.

Управління змінами починається з підготовки плану дій та його погодження з керівництвом. Надалі виділяється команда та описується процес, ролі, розподіл повноважень. Важливою частиною цього процесу є виявлення імовірних ризиків перед початком робіт, адже результат має бути напевним та чітко вираженим.

Для прозорості дій, а головніше - для більш зручного процесу передачі бізнесу вже у новому стані, гарною ідеєю може бути залучення до команди працівників самої компанії, які надалі будуть використовувати нові підходи. Адже саме їм в подальшому може буде передано кінцевий результат та керування.
Отримати більше інформації
Залишайте контакти, поспілкуємось
Просто поспілкуємось